VSAT Uydu Haberleşme şirketi Türkiye genelinde VSAT hizmetleri veren distiribitörlerin toplu projelerine montaj öncesi  keşif kontrol hizmetleri   kurulum bakım onarım  hizmetlerini Uydu İnternet Üzerinden  Voip telefon hizmetleri vermektedir.

Ayrıca;  

Tüm hizmetler için Türkiye genelinde Profesyonel eğitimli teknik servislerimiz ve  7/24 Operatör desteğimiz hizmet vermektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı 112 Acil Sağlık Hizmetleri Müdürlükleri, Afet ve Acil Durum Müdürlükleri ve Türk Kızılay ı gibi önemli kuruluşların da içinde bulunduğu, geniş bir müşteri yelpazesinde hem Uydudan internet hem de Telsiz haberleşme sistemlerinin geniş alan projelendirmeleri ve Dijital, (DMR) Analog telsiz sistemlerinin satış ve satış sonrası(tamir ve bakım onarım) hizmetlerini de yürütmekteyiz. Telsiz haberleşmesi ile alakalı Türkiye’nin her Bölgesinde OKTH (Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti) kapsamında taleplere bağlı olarak sistemler tesis etmekte ve işletmektedir. Kurumsal ihtiyaçlara göre dönemsel altyapı, telsiz ve kontrol ekipmanları kiralama hizmetlerini vermektedir. Lokal ve Geniş Alanlarda Kullanıcı ihtiyaçlarına uygun TRUNK , DMR, PMR, DMR TRUNK ve Konvansiyonel Analog teknolojiler kullanarak sistemler tesis etmekte ve 7/24 işletmektedir.